خرید پاور میکسر و نکات مهمی که باید بدانیم

با خرید پاور میکسر باکیفیت و مرغوب شما می توانید بین خود و مخاطبین در بازارهای صوتی حرفه ای یک جایگاه ویژه ای را به دست آورید. پس قبل از خرید یک پاور میکسر انتخاب شده بهتر است به نکات مهمی توجه کرد. مانند در نظر گرفتن بودجه، نوع عملکرد و تعداد کانال های ورودی که ۱۰ کاناله باشد و یا ۱۶ کاناله، توان خروجی، وزن و ظاهر پاور میکسر، میزان  قابلیت میکس، تغییرات تن و همچنین باس صدا و بسیاری موارد دیگر توجه کرده. همچنین مدل انتخابی را با کمک یک کارشناس فروش با تجربه مورد بررسی قرار دهید. بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد پاور میکسر هیچ گاه هزینه بالایی را بابت خرید این نوع دستگاه ها هدر ندهید.

پاور میکسر چیست؟

پاور میکسرها نوعی میکسر هستند که صدا را تا حد مطلوبی تقویت می کنند. این نمونه از میکسرها به دلیل داشتن عملکرد بالا و کیفیت مناسب تا حد چشم گیری مورد استقبال قرار گرفته اند. مهمتر اینکه پاور میکسرها  کاربردهای بیشتری در بین مخاطبین برای اجرای زنده دارند. این نوع وسیله های صوتی عموما حجیم و سنگین هستند. اما برخی از مدل های آنها که مطابق با فناوری های نانو می باشند. بزرگ نبوده و اصلا سنگین نیستند. خوب است بدانید میکسرها خروجی هایی با توان بالا دارند که برخی از مدل های آنها به شدت می توانند از آهنگ ها مدیریت گسترده و همینطور مطلوبی را رقم بزنند.

خرید پاور میکسر

توجه داشتن به نکات مهم در زمان خرید پاور میکسر پیش از خرید این وسیله  سبب می شود. تا شما خرید آگاهانه تری داشته باشید. اگر چه پاور میکسر ها به منظور ضبط صدا به کار گرفته می شوند .اما بر خلاف تصور عموم این دستگاه ها تنها به استودیوهای ضبط حرفه ای اختصاص ندارند. بلکه در خانه ها، تالارها و همچنین هر سالن بزرگ و کوچکی می توانند قابل استفاده قرار بگیرند. معمولا کاربران با وجود پاور میکسر های متنوع می توانند سیگنال های صوتی را در سطح با کیفیت تری ثبت کنند. پس در زمان خریداری پاور میکسرها انتخاب مدل آن و همچنین میزان توان این دستگاه های تقویت کننده بسیار اهمیت دارد.

 

البته توجه داشته باشید در هنگام خرید یک پاور میکسر لازم است به نکانی توجه کرد . تعداد کانال ورودی دستگاه، ورودی میکروفن همچنین میزان افکت ها و بسیاری موارد دیگر. برای استفاده پاور میکسر در سالن های آمفی تئاتر، مساجد  و سالن های حسینیه و همچنین سالن های کنفرانس و هر نوع کاربرد دیگری را در نظر داشته باشید. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ما تماس  بگیرید. 

نکات مهم برای خرید پاور میکسر

ابتدا لازم است بدانید تفاوت عمده پاور میکسر با یک میکسر معمولی تنها در داشتن آمپلی فایر باز می باشد. در واقع پاور میکسر ها به دلیل داشتن آمپلی فایر به شکل خودکار صداها را تقویت می کنند.این دستگاه ها نسبت به برخی از میکسرهای معمولی حجم بزرگتری داشته و وزن سنگین تری دارند. بنابراین در هنگام خرید پاور میکسرها اگر چه توجه داشتن به مدل و کیفیت کالا حائز اهمیت است. قبل از هر چیزی بهتر است بودجه خود را در نظر بگیرید و سقف توان مالی خود را برای خرید نمونه ای از پاور میکسرها تعیین کنید. زیرا با مشخص شدن بودجه خرید، بسیاری از مدل های پاور میکسر ها صرفا به علت داشتن قیمت بالا به راحتی از دایره انتخابی شما بیرون خواهند رفت.

خریداری پاور میکسر

بعد از تعیین نمودن بودجه، مهمترین گام برای خرید پاور میکسرها مشخص کردن عملکرد و نوع کاربری دستگاه می باشد. پس بهتر است این سوال را از خود بپرسید که قصد شما از تهیه یک پاور میکسر چه خواهد بود؟. در صورتی که هدف اصلی شما برای خرید پاور میکسر مشخص شد. باید قابلیت ها و همچنین توانمندی های دستگاه انتخابی خود را مورد بررسی قرار دهید. بنابراین برای انجام چنین کاری خوب است بدانید پاور میکسر ها از جمله تجهیزات پیشرفته ای هستند. که به طور حرفه ای اجرای زنده ای از صدا را انجام داده و پروسه ضبط را با کیفیتی ایده ال در اختیار مخاطبین قرار می دهند. بررسی قابلیت های نوآورانه پاور میکسر ها نیازمند تجربه و همچنین تخصص مناسبی می باشد.

 قیمت پاور میکسر

اولین موضوعی که در خرید پاور میکسرها مورد بحث است موضوع قیمت پاور میکسر می باشد. زیرا پاور میکسرها به دلیل داشتن طراحی پیچیده و همچنین قابلیت های جانبی متعدد دارند.که با طراحی ایده ال و عملکردهای راضی کننده قیمت بالایی را به خود اختصاص داده اند. همانطور که قبلا ذکر شد این دستگاه های الکترونیکی را باید به طور مستقیم در گروه تجهیزات پیشرفته اجرای زنده قرار داد. چرا که معمولا کاربران آماتور هیچ نیازی به پاور میکسرها پیدا نمی کنند.