درباره هلدینگ شیدکو

در اینجا می خواهیم از نقطه شروع و مراحل رشد و همچنین چشم انداز های هلدینگ شیدکو بیشتر بگیم تا اطلاعات شما مشتریان عزیز درباره هلدینگ شیدکو کامل شود.

1960-۱۳۴۰

مجموعه فعالیت خود را بیش از شصت سال قبل و از شهر آبادان واقع در استان خوزستان آغاز نموده است. موقعیت این شهر به عنوان قطب صنعت نفت ایران و همچنین شرایط اقتصادی ویژه آن منطقه در آن زمان، بستر مناسبی برای هر گونه فعالیت تجاری و اقتصادی را فراهم کرده بود. تا آن که نخستین فعالیت های مجموعه که تهیه و توزیع لوازم برقی در منطقه خوزستان بود شروع شد.

1980-۱۳۵۹

سپس آغاز جنگ تحمیلی باعث شد تا فعالیت مجموعه شیدکو به طور کامل به تهران منتقل شود. همچنین شرایط اقتصادی ایران پس از پایان جنگ موجب شد که ارتباط مستقیم با سازندگان و تولید کنندگان خارجی شکل گرفته و موجب تحول عمده در روند مجموعه شود، آنگاه آغاز مرحله جدید کاری مجموعه رقم خورد .

2023-۱۴۰۲

تا کنون بالغ بر 35 سال است که این مجموعه در زمینه فروش و همچنین ارائه خدمات سیستم های تخصصی صدا، نور و تصویر در بازار ایران و منطقه فعالیت می­کند، از این رو نمایندگی انحصاری کمپانی­ های مختلفی مانند: RCF , FBT  DTS , POWERSOFT , ADAMSON  و غیره از اروپا و آمریکا و همچنین برند های AUDIOCENTER , BKR , JTS , ACM , ROXTONE از آسیا را بر عهده دارد. هلدینگ شیدکو شامل ۴ فروشگاه مرکزی و تعدادی نمایندگی و شرکت های وابسته می باشد، که در سراسر ایران به انجان پروژه و فروش تجهیزات صوتی می پردازند.

ماموریت های شرکت
تنوع محصولات

تنوع محصولات عرضه شده از یک سو و همچنین الزام آن به ارائه خدمات مهندسی و طراحی از سوی دیگر، موجب شده است تا با  ایجاد بخش­ های مجزایی در آن، که همگی با هم در تعاملند باعث تبدیل مجموعه شیدکو به هلدینگ شدیکو شود.

پیشرفت فناوری

امروزه با پیشرفت فناوری در تجهیزات الکترونیکی موجب گشته تا  گستردگی و تنوع محصولات صوتی و تصویری افزایش یافته بنابراین، هلدینگ همواره در طول این سال­ ها، بخشی از رسالت خود را آگاهی افزایی عمومی می­داند. هلدینگ شدیکو با برگذاری همایش های تخصصی در باره تکنولوژی های روز دنیا درباره سیستم های صوت، در صدد تحقق رسالت خود می باشد.

اولویت شرکت

توجه به نیاز مصرف کنندگان همواره از اولیت­های این هلدینگ بوده است. با توجه به این اولویت، این مهم از مرحله انتخاب محصولات از کمپانی ­های سازنده سپس ارائه خدمات مطلوب فروش و پس از فروش مورد توجه مدیران هلدینگ می باشد.

درباره خدمات هلدینگ شیدکو

برای آن که بیشتر درباره هلدینگ شیدکو بدانیم باید فعالیت های شرکت را برسی کنیم. فعالیت اصلی شرکت عبارت است از ایجاد ارتباط نزدیک بین بازار ایران و کمپانی های بزرگ اروپایی و آسیایی. همچنین ارتباط گسترده، این امکان را به ما داده تا برای هر نیازی از مشتریان یا پروژه های داخل کشور، راه کار مناسب از کمپانی های مذکور داشته باشیم. هلدینگ شیدکو متناسب با هر رویداد فرهنگی (از یک کنسرت موسیقی تا آیین های مذهبی) تجهیزات ارائه می دهد. ما می توانیم متناسب با نوع نیاز های شما مانند: ورزشگاه ها و استادیوم های ورزشی، سیستم های پیجینگ، صدارسانی وسیع مانند فرودگاه ها و محل برگزاری نمایشگاه ها، سالن های چند منظوره، آمفی تئاتر ها، سالن های همایش، مساجد و هیئت ها، اتاق های گفتگو و کنفرانس، باشگاه های ورزشی، کافه رستوران ها، تالارها، استودیوها و غیره راهکار های صوتی و نور پردازی ارائه دهیم.

 

درباره هلدینگ شیدکو
درباره هلدینگ شیدکو
شرکت شیدکو
شرکت شیدکو

درباره هلدینگ شیدکو و چشم انداز های آن :

چشم انداز

آن چیزی که درباره هلدینگ شیدکو باید دانست پیشرو بودن در معرفی ، عرضه و استفاده از فناوری های متمایز صنعت صدا ، نور و تصویر متناسب با فرهنگ و شخصیت هر مشتری و جامعه آن ها است که با طیف متنوعی از محصولات و خدمات با کیفیت در صدد براوردن نیاز مشتریان عزیز می باشد.

برند ها

سبد محصولات ما شامل برندهای معتبر جهانی هستند که بهترین کیفیت صدارا به شما و مجالستان هدیه میدهند.