تماس با هلدینگ شیدکو
آدرس ایمیل

info@shidco.com

شماره فکس

65 09 72 66 21 98 +

شماره تماس

58-9 47 74 66 21 98 +

77-9 95 74 66 21 98 +

آدرس

تهران ، خیابان جمهوری ، نرسیده به چهار راه استانبول ، خیابان بابی ساندز ، پلاک ۲

تماس با هلدینگ شیدکو

تماس با هلدینگ شیدکو :

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشیدهمچنین همکاران ما در قسمت های مختلف هلدینگ شیدکو آماده مشاوره و راهنمایی دادن به شما مشتریان عزیز می باشند همانطور که می دانید هلدینگ شیدکو وارد کننده انواع تجهیزات نور ، صدا و تصویر از اروپا و آسیا است. تا کنون بالغ بر ۱۰۰ پروژه کوچک و کلان در سطح کشور انجام داده که باعث افزایش اعتبار و اعتماد شده. همکاران ما در شیدکو در تلاشند تا با تکنولوژی های روز دنیا و تجربه چندین ساله پروژه های شما را با هر ابعاد و هر بودجه ای به بهترین شکل ممکن اجرا کنند.

هلدینگ شیدکو نماینده انحصاری برند های FBT , RCF , DTS و غیره  اروپایی و هم چنین چندین برند معتبر آسیایی ماننده beta3 , katovision , bkr و ACM می باشد.

هلدینگ شیدکو با سابقه طولانی در امور ساخت و تجهیز پروژه های صوتی و نور پردازی های حرفه ای توانسته در پروژه های صوتی مانند: آمفی تئاتر ، سالن های همایش ، رستوران ها ، سالن های کنفران ، فروشگاه ها و غیره اعتماد جلب کند و به نامی آشنا با اصالت در این حوزه تبدیل شود.

اگر پروژه ای دارید می توانید از مشاوره های تیم حرفه ای و با تجربه هلدینگ شیدکو بهره مند شوید تا بهترین مناسب ترین سیستم ها را برای پروژه خود استفاده کنید.

از طریق فرم زیر با هلدینگ شیدکو در ارتباط باشید