برند POWERSOFT

کمپانی (Powersoft) پاورسافت در سال 1995  در شهر فلورانس ایتالیا تأسیس شده است. این شرکت رهبر جهان در تقویت‌کننده‌های (آمپلی فایرهای)  سبک‌وزن، قدرت بالا، فضای رک تکی (1U) و با بازده انرژی بالا در بازارهای حرفه‌ای صدا است. تقویت‌ کننده‌ های پاورسافت در بسیاری از پروژه ها از استادیوم‌ها، میادین ورزشی، پارک‌ها، سالن‌های اجرای زنده، مراکز همایش‌ها، سالن های آمفی تاتر،مساجد،کلیساها ، باشگاه‌ها، رستوران ها ،کافی شاپ ها و ... به کار رفته اند. محصولات Powersoft پاورسافت توسط مشاوران LEED (رهبری در طراحی انرژی و زیست محیطی) تایید شده است. این محصولات ساخت ایتالیا بوده و در بیش از 60 کشور دنیا، دردسترس هستند.

سالن‌های مجهز به این تقویت کننده از کاهش قابل توجه در هزینه انرژی بهره می‌برند. همچنین این آمپلی فایرها کوچکتر بوده و حمل آن نیز راحت تر است. فن‌آوری و نرم‌افزار پیشرفته DSP و DANTE باعث می‌شود که (Powersoft) پاورسافت امکان یکپارچه‌سازی سیستم‌ها، قابلیت اداره و عملکرد صوتی از طریق رایانه (تحت شبکه) را فراهم کند.

Armoniaدرباره برند های شدکو

کمپانی (Powersoft) پاورسافت بعد از موفقیت های چشم گیر خود در 2 حوزه Touring و Installation  نرم افزار تخصصی خود را  که  Armonia  (آرمونیا) نام دارد طراحی کرد.این شبیه ساز به مهندسین صدا این امکان را میدهد که بنا به نیاز هر مکان، طراحی خود را مطابق با اصول آکوستیک انجام دهند .