راهکار ها

  • راه کار سیستم صوت به چه معناست و در کجا کاربرد دارد؟

راه کار سیستم صوتی معادل فارسی Sound Solution است و کاربرد آن در طراحی سیستم های حرفه ای صدای مربوط به فضاهای عمومی است که نیاز به صدای شفاف و تمیز دارند.این صدا تنها با طراحی اصولی و توسط مهندس صدا امکان پذیر است.

منظور از  فضاهای عمومی عبارت است از :

پیچینگ، مراکزخرید، هایپرمارکت ها، مجتمع های تجاری، بیمارستان ها، فروشگاه، مغازه، کافه، کافی شاپ، رستوران، تالار،  باشگاه، باشگاه بدنسازی، سالن های ورزشی، اتاق جلسات، کنفرانس، تالار، باغ تالار، سالن چند منظوره، سالن اجتماعات،  مسجد، حسینه، هیئت، سالن آمفی تئاتر، پرتابل،  مدرسه،  دانشگاه، ویلا، باغ، موزه، موقت و غیره .

هلدینگ شیدکو برای هر فضایی می تواند به شما راه کار سیستم صوتی ارائه  دهد. این راه کار ها با توجه به فضای محیطی و نوع کاربری با برنامه های آکوستیکی مطابق با استانداردهای جهانی صورت می گیرد . تیم متخصص و حرفه ای هلدینگ شیدکو قادر به اجرای انواع پروژه های خرد و کلان در سطح ایران می باشد. با بهترین راهکارهای پیشنهاد شده توسط کمپانی های به نام اروپایی که در این صنعت پیشرو بوده اند.

برای ارائه راه کار سیستم صوتی علمی و مطلوب  فضاهای عمومی را به بخش های زیر تقسیم بندی میکنیم و در هر بخش نکات قابل توجه اشاره میکنیم :

انواع راهکار های سیستم صوت