معرفی اسپیکر آرت سری 7 ( ART 7 Series ) از برند آر سی اف ایتالیا

سری ART (اسپیکر باند اکتیو آر سی اف) قلب تپنده برند RCF می باشد.بلندگوهای سری اکتیو و پسیو آرت 7 برند آرسی اف با کاربری چند منظوره. بهترین اسپیکر در کابینت خود می باشند. مفهوم لغت ART بهترین انتخاب سیستم صوتی در برنامه های اجرای زنده و سیستم های پرتابل (Portable) می باشند. اسپیکر rcf art 7 یک انتخاب مناسب برای اجرای موسیقی است.

درایورهای پیشتاز

درایورهای برند RCF سبک، قدرتمند و یک مرجع واقعی برای عملکرد بالا هستند. همه مبدل های اسپیکر rcf art 7 توسط مهندسین برند RCF در ایتالیا طراحی و ساخته می شوند.

آمپلی فایر قدرتمند کلاس D

تکنولوژی آمپلی فایرهای کلاس D دارای عملکرد صوتی چشمگیر با کارایی بالا می باشد.
آمپلی فایر کلاس D باند سری 7 از برند RCF دارای ساختار آلومینیومی مکانیکی جامد است که نه تنها تقویت کننده را در حین حمل و نقل تثبیت می کند، بلکه به اتلاف حرارت بدون فن نیز کمک کی کند. تمام آمپلی فایرهای اسپیکر rcf art 7 بخش منبع تغذیه SMPS را به منظور تولید حداکثر خروجی و حداقل وزن حمل و نقل ارائه می کنند.

ART همراه شما در استیج

هر مدل ART را می توان در حالت استاندارد یا در حالت مانیتور استیج استفاده کرد. بلندگوهای آرت سری 7 برای نوازنده یا ارائه کننده صدا ایده آل هستند. کابینت ها از ماده ای به نام کامپوزیت پلی پروپیلن ساخته می شوند. این متریال کمک به کاهش ارتعاشات می شود. از قالب گیری تا بافت نهایی، ART 7 حداکثر قابلیت اطمینان و استحکام را به شما اطمینان می دهد.

ART با جابجایی آسان

کابینت محکم و ارگونومیک به لطف دستگیره در هر دو طرف به شما این امکان را می دهد تا به راحتی بلندگو را جابه جا کنید. پایه هر بلندگو شامل یک سوکت پایه فولادی برای نصب روی پایه یا ساب ووفر می باشد. قسمت پشتی کابینت به شکلی طراحی شده که به عنوان مانیتور کف استیج استفاده شود. استحکام داخلی بدنه از هرگونه تغییر شکل کابینت جلوگیری می کند.
اسپیکر آرت سری 7 ( ART 7 Series ) از برند آر سی اف ایتالیا موفق به کسب جایزه معتبر بین المللی طراحی Red Dot Design شده است.

فناوری FIRPHASE

اسپیکر rcf art 7 با استفاده از تکنولوژی فیلترینگ اختصاصی و پیشرفته FiR طراحی شده اند. ارائه صدای شفاف، وضوح مطلق و تصاویر استریو عالی به شنونده از مزایای این فناوری هستند. فیلترهای FIRPHASE امکان توزیع منسجم صدا را برای همه شنودگان بدون اعوجاج فاز فراهم می کند و از حداقل تاخیر در سیستم اطمینان می دهد.

اسپیکر rcf art 7
اسپیکر rcf art 7
#بلندگو اکتیو آرسی اف #بلندگو اکتیو RCF#بلندگو اکتیو rcf# #اسپیکر اکتیو rcf#اسپیکر اکتیو ART#اسپیکراکتیو ART 7# #باند اکتیو rcf#باند اکتیو RCF#باند اکتیو rcf#بلندگو ارس سری هفت# اسپیکر ارت ارسی اف# باند آرت سری 7## اسپیکر باند اکتیو RCF ART 745A## اسپیکر باند اکتیو RCF ART 735A## اسپیکر باند اکتیو RCF ART 715A# اسپیکر باند پسیو RCF ART 725A# #خرید بلندگو rcf# خرید باند rcf #خرید اسپیکر rcf#نمایندگی rcf#خرید rcf # نمایندگی rcf ایران # نمایندگی RCFدر ایران