معرفی سری BS از برند TOA

کمپانی TOA ژاپن با توجه به نیازهای گوناگون بازار، سیستم های صوتی و اسپیکر متناسب با آن نیاز را تولید می کند. سری BS این کمپانی از بلندگوهای دکوراتیو یا اسپیکرهای دیواری مناسب برای سیستم پیجینگ، سیستم صوتی رستورانها، سیستم صوتی کافی شاپها، سیستم صوتی سالنهای کنفرانس و ... می باشد. این بلندگوها با توجه به ابعاد کوچک از کیفیت بالایی برخودار هستند.

اسپیکر دکوراتیو سری BS در دو گروه بلندگوهای
Wall Mount Speaker و Public Address Speaker می باشند. این بلندگوها قابلیت استفاده به صورت ولتاژ ثابت (ولتی) 100 V را دارند . اسپیکر دکوراتیو سری BS دارای محدوده فرکانس وسیع می باشند.

⦁ اسپیکرهای دیواری Wall Mount Speaker BS-1030

⦁ طراحی زیبا: اسپیکر دکوراتیو BS-1030 با طراحی مدرن مناسب برای هر نیازی در دو رنگ مشکی و سفید تولید می شود.
⦁ عملکرد قوی : بلندگوی two-way با پاسخ فرکانسی 2000 تا 80 هرتز
⦁ قابلیت استفاده بصورت اهمی و ولتی: دارای سوییچ چرخشی پنج حالته که به شما این امکان را می دهد که متناسب به آمپلی فایر توان خود را انتخاب کنید.
⦁ گزینه های نصب گسترده : نصب اسپیکرهای دکوراتیو مدل BS-1030 می تواند به صورت های زیر باشد.

  1. Direct (مستقیم)
  2. With Supplement Bracket (با براکت)
  3. In-Wall/ Ceiling Mounting Bracket (بر روی دیوار و سقف به وسیله براکت مدل مربوطه)
  4. Speaker Stand (به وسیله پایه اسپیکر)
⦁ اسپیکر کامپکت ساب ووفر یا ساب، ست لایت (Compact satellite Speaker Systems)  BS-301

این سیستم صوتی یکپارچه شامل 4 عدد اسپیکر پسیو کوچک به همراه یک عدد ساب ووفر پسیو تشکیل شده است. این مجموعه صوتی مناسب برای سیستم صوتی های رستوران ها، سیستم صوتی کافه ها، سیستم صوتی فروشگاه های کوچک و ... می باشد.
طراحی اسپیکرهای این مجموعه صوتی این امکان را به شما می دهد، تا به وسیله براکت های مخصوص تنوع نصب در محل داشته باشند. انواع نصب این اسپیکرها به صورت زیر می باشد:

  • نصب به صورت دایره ای شکل
  • نصب به صورت تک سیستمی
  • نصب به صورت دو سیستم مجزا
  • بلندگو ستونی BS-1110  / BS-1120

یکی از اسپیکرهای رایج در سیستم پیجینگ، اسپیکر ستونی می باشند. اسپیکر BS-1110 و 1120 BS- به طور خاص برای اعلان و اطلاع رسانی واضح تولید شده است.طراحی بلندگوهای ستونی دارای ساختار متفاوتی می باشند. به دلیل آرایش عمودی یونیت های بلندگو، جهت دهی افقی گسترده ای دارند و پرتاب صدا را در منطقه وسیعی توزیع می کنند. ساختار مقاوم (مقاومت در برابر ضربه ) از دیگر ویژگی این سری اسپیکرهای ستونی می باشند.

#بلندگو اکتیو آرسی اف #بلندگو اکتیو RCF#بلندگو اکتیو rcf# #اسپیکر اکتیو rcf#اسپیکر اکتیو ART#اسپیکراکتیو ART 7# #باند اکتیو rcf#باند اکتیو RCF#باند اکتیو rcf#بلندگو ارس سری هفت# اسپیکر ارت ارسی اف# باند آرت سری 7## اسپیکر باند اکتیو RCF ART 745A## اسپیکر باند اکتیو RCF ART 735A## اسپیکر باند اکتیو RCF ART 715A# اسپیکر باند پسیو RCF ART 725A# #خرید بلندگو rcf# خرید باند rcf #خرید اسپیکر rcf#نمایندگی rcf#خرید rcf # نمایندگی rcf ایران # نمایندگی RCFدر ایران