بلندگوهای سقفی و دیواری سری F برند TOA
سریF با بهره مندی از ویژگی پراکندگی صدای فوق العاده  (Extra-wide Dispersion) پوشش شنوایی را افزایش داده است.

بلندگوهای سقفی و دیواری TOA به گونه ای طراحی و مهندسی شده اند که به برخی از محدودیت های معمولی غلبه کنند. مشهودترین محدودیت بلندگوهای سقفی معمولی، افت فرکانس های بالا به دلیل پراکندگی صدا بوده است. سری F با بهره مندی از ویژگی پراکندگی صدای فوق العاده گسترده توانسته متمایز از دیگر برند های اسپیکر های سقفی باشد.

بلندگوهای سقفی و دیواری سری F برند TOA
بلندگوهای سقفی و دیواری سری F برند TOA

از ویژگی های اسپیکر های سقفی توا می توان به پرتاب صدای بالای با کیفیت و متعادل بدون افت صدا در ناحیه تحت پوشش شنوایی اشاره کرد. جهت یابی و تمرکز صدا در یک نقطه به حداقل رسیده است. این امر موجب صدایی طبیعی، متعادل و بدون نقطه کور در فرکانس های بالا در کل ناحیه و در تمام سطوح به دست می آید. بلندگوهای معمولی با افزایش فاصله بین بلندگو و شنونده، افت فرکانس های بالا را نشان می دهند.
یک بلندگوی سقفی ایده آل باید دارای پراکندگی گسترده و جهت یابی مستقل از فرکانس صدا باشد. اسپیکر های سقفی برند توا ثابت می کنند که به این ویژگی دست یافته اند. خدمات پس از فروش مناسب ارائه شده توسط هلدینگ شیدکو ، دیگر نقطه قوت اسپیکر های سقفی سری F  از برند TOA  می باشد.

محیط های کاربرد:
  • باشگاه های ورزشی
  • هتل ها
  • فروشگاه هایی
  • مراکز خرید و مجتمع تجاری
  • ساختمان های اداری
بلندگوهای سقفی و دیواری سری F برند TOA
بلندگوهای سقفی و دیواری سری F برند TOA
#باند سقفی#بلندگو سقفی#اسپیکر سقفی# مرکز فروش اسپیکر سقفی در تهران#اسپیکر سقفی توا#باند سقفی ساختمان#آمپلی فایر اسپیکر سقفی#سیستم صوتی سقفی ساختمان#اسپیکر سقفی توکار#اسپیکر سقفی ارزان#اسپیکر سقفی قدرتمند#اسپیکر سقفی 100 وات#اسپیکر سقفی هالوژنی#اسپیکر سقفی 5 وات# سیستم پیجینگ#باند رستورانی#اسپیکر رستوران#اسپیکر سقفی کافه# اسپیکر سقفی مال#بلندگو دیواری#اسپیکر دیواری توا