معرفی بلندگوی لاین آری سری HX7  از برند TOA
لاین اری چیست و کجا کاربرد دارد؟

مهندسین صدا از اواخر دهه 80 میلادی برای حل مشکلات  صدا رسانی محل های وسیع  از آرایههای بلندگوها که زیر یکدیگر نصب میشدند و در دو طرف صحنه قرار میگرفتند استفاده کردند. اساس سیستمهای Line Array( لاین اری) بر صدا رسانی متمرکز استوار است. در این روش زاویه قرار گرفتن بلندگوها در آرایه با توجه به ابعاد سالن و نحوه قرارگرفتن شنودگان تنظیم میشود. در طول این سالها کمپانیهای گوناگون به ساخت و تولید بلندگوهای( Line Array ) لاین اری اقدام کرده اند و این تکنولوژی دائما در حال رشد و توسعه میباشد.

لاین اری کمپانی توا سری  HX-5 صدای مورد نیاز یک سالن همایش چند منظوره را تامین می کند. بلندگوی لاین اری سری HX-5 با دو رنگ سفید و مشکی و با با کیفیت بالا، طیف گسترده ای از مکان های گوناگون را پوشش می دهد. لاین اری توا مناسب برای فضاهای متوسط و آکوستیک مناسب ندارند طراحی شده است.همچنین زوایای پرتاب صدا در زاویه های 15 - 30 - 45 و 60 درجه می باشد.

بلندگوی لاین آری با  پراکندگی  صدای متغیر

لاین اری کمپانی توا سری HX7 دارای فناوری SYNC-Drive™ است. تمامی چهار ماژول در هر ست لایت، امکان تنظیم زاویه را فراهم می کند. زوایای پرتاب صدا در زاویه های 0 - 15 - 30 - 45 و 60 درجه می باشد.نصب لاین اری HX7  بسیار آسان می باشد. ساختار طراحی بدنه این لاین اری برنده جوایز متعددی شده است.

بلندگوی لاین آری HX-7 از برند توا صدای شفاف و تمیز به شما ارائه می دهد. لاین آری HX-7 مناسب برای  سیستم صوتی ورزشگاه ها، سیستم صوت سالن ها، سیستم صوت همایش ها، سیستم صوت آمفی تاترها، سیستم صوت سالن های کنسرت ... می باشد. لاین اریHX-7  با کیفیت بالا و مقرون به صرفه می باشد. عملکرد فوق العاده لاین اریHX-7 در مدل های شبیه خود بی نظیر می باشد. از نجوا تا فریادهای بلندگو لاین اری توا تمامی صداها را به گوش شما می رساند !

مشخصات فنی:

لاین اری پسیو HX-7 از نوع 2-way  و به صورت یک پارچه (compact) می باشد. در واقع هر ست لاین اری از چهار بلندگو تشکیل شده است، که می توان آنها را به صورت جداگانه برای بهینه سازی زاویه صدا تنظیم کرد. هر بلندگو دارای دو ووفر 5.5 اینچی و 3 توییتر 1 اینچی می باشد.  در واقع هر ست لاین ارین HX-7 دارای  8 عدد ووفر و 12 عدد توییترمی باشد. توان مورد نیاز برای راه اندازی 750 وات در 8 اهم می باشد.

 از دیگر مزایای این لاین اری می توان به نصب همزمان 2 ست باهم می باشد. یعنی 8 عدد بلندگو در هر کلاستر (cluster). 

برای تکمیل  فرکانس های صدا می بایست  صدای زیر (low rang)  از ساب ووفر پسیو مدل       FB-150  استفاده کرد.زیرا  بلندگوهای HX-7  تنها صدای بم  (High & mid rang) را پوشش می دهند. 

بلندگوی لاین آری HX-7 در دو سری عادی و ضد آب تولید می شود. همچنین در دو رنگ مشکی و سفید قابل سفارش گذاری می باشد.

 امکان نصب های متنوع بلندگوی لاین آری سری HX-7
  • امکان نصب ساب ووفر به صورت هوایی ( ساب ووفر بالا و بلندگو لاین اری پایین آن)
  • امکان نصب ساب ووفر به صورت زمینی (بلندگو لاین اری هوایی و ساب ووفر زمینی)
  • امکان نصب بلندگو لاین اری بر روی دیوار
  • امکان نصب بلندگو لاین اری بر پایه
HX-5B
#سیستم_لاین_اری#بلندگو_لاین_اری#باند_لاین_اری#لاین_اری_توا#ست_لاین_اری_توا#اسپیکر_لاین_اری#لاین_اری_پسیو#سیستم_صوتی_سالن#سیستم_صوتی_آمفی_تئاتر#سیستم_صوتی_تالار#سیستم_صوت_سالن#سیستم_صوت_همایش#سیستم_صوت_آمفی_تئاتر#