معرفی صفحه نمایش دیواری Wall Mount Touch از برند  Powersoft
WM Touch چیست ؟

WM Touch  یا پنل دیواری پاورسافت یک صفحه نمایش لمسی دیواری با تغذیه PoE است که امکان کنترل کل سیستم توزیع موسیقی پویا (Dynamic Music) را از یک صفحه نمایش 4.3 اینچی فراهم می کند. کنترل source ها و زون بندی ها با استفاده از پنل کاربری برند پاورسافت، آسان و ساده می شوند.
( توجه داشته باشید این پنل به صورت مستقل قابل استفاده نیست و حتما می بایست با آمپلی فایر برند پاورسافت امکان استفاده دارد.)

پنل دیواری پاورسافت
پنل دیواری پاورسافت
عملکرد پنل دیواری پاورسافت به شرح زیر می باشد:
  • انتخاب SOURCE شما می توانید از ورودی های خود گزینه رادیو، CD ، SPOTIFY و غیره را اتنخاب کنید.
پنل دیواری پاورسافت
پنل دیواری پاورسافت
  • ZONE CONTROL
    فرض کنید شما فضاهای گوناگون دارید. برای هر فضا می توانید موسیقی دلخواه خود را انتخاب و پخش کنید. برای مثال شما یک ساختمان اداری دارید. برای هر فضا می توانید موسیقی متفاوتی را انتخاب کنید.برای سیستم صوت راهرو می توانید از موسیقی پیش زمینه CD ، برای سیستم صوت قضای اصلی از Spotify ، سیستم صوت دستشویی وسیستم صوت لابی از رادیو انتخاب کنید.
پنل دیواری پاورسافت
پنل دیواری پاورسافت
  • SCENES SELECTION
    شما می توانید حالت های مختلف روز را در این پنل کاربردی تعریف کنید. برای مثال حالت صبح، ظهر،عصر و شب موسیقی متفاوتی پخش شوند.
پنل دیواری پاورسافت
پنل دیواری پاورسافت
  • خاموش و روشن کردن
پنل دیواری پاورسافت
پنل دیواری پاورسافت
نحوه کارکرد فنی WM Touch :

WM Touch ابزار کنترلی زیبا، موثر و بصری است که از اترنت استاندارد برای اتصال به آمپلی فایرها استفاده می کند و می تواند بخشی از شبکه از طریق کابل RJ45 باشد. به لطف تغذیه PoE به سادگی نصب می شود. فرآیند نصب WM Touch بسیار ساده است. WM Touch از برند پاورسافت می توان آن را هم در جهت عمودی و هم افقی نصب کرد و در دو رنگ سیاه و سفید موجود است.
WM Touch انواع طرح‌بندی رابط کاربری interface layout را ارائه می‌دهد. طرح‌بندی‌های پیش بارگذاری به‌طور خاص برای برنامه‌های توزیع موسیقی پویا طراحی شده‌اند، از تعامل بصری اطمینان می‌دهند که منجر به تنظیم آسان و سریع می‌شود. استفاده از صفحه نمایش های Wall Mount Touch بسیار user friendly می باشد.

 

حتما دقت داشته باشید که پنل WM Touch فقط با آمپلی فایر پاورسافت قابل استفاده است. طریقه تنظیم و استفاده آن به دو روش زیر می باشد:

 

⦁ با استفاده از پنل لمسی دستگاه
⦁ با استفاده از تبلت و تلفن هوشمند ( البته برای اتصال نیاز به سویچ شبکه و روتر نیز دارید)

پنل دیواری پاورسافت
پنل دیواری پاورسافت
#آمپلی فایر پاورسافت#آمپلی فایر چهارکانال#آمپلی فایر دو کانال#آمپلی فایر دیجیتال#آمپلی فایر powersoft#آمپلی فایر تحت شبکه#آمپلی فایر هوشمند#آمپلی فایر کلاس D#آمپلی فایر پیجینگ#سیستم پیجینگ#آمپلی فایر قدرتمند#خرید آمپلی فایر پاورسافت# خرید پاورسافت#خرید powersoft#نمایندگی پاورسافت# نمایندگی powersoft#آمپلی فایر خانگی#آمپلی فایر رستوران#آمپلی فایر کافه#آمپلی فایر مزو# آمپلی فایر mezzo #آمپلی فایر مدرسه#آمپلی فایر #خرید آمپلی فایر mezzo #آمپلی فایر ولتی