معرفی اسپیکرهای سقفی سری  PC  Series  از برند  TOA
 انواع بلندگو  سقفی  برند TOA 

بلندگوهای سقفی ( اسپیکر سقفی ) می توانند تجربه صوتی فراگیرتری را ارائه دهند. از آنجایی که آنها بالای سر شنونده نصب می شوند، صدا می تواند بیشتر احساس شود و حس عمق و ابعاد را ایجاد می کند که اغلب به سختی می توان با بلندگوهای سنتی به دست آورد.

 کاربرد اصلی بلندگوهای سقفی برای اطلاع رسانی (Voice Alarm)  و پخش موسیقی پیش زمینه (Background Music) می باشد. برند TOA با 90 سال قدمت در زمینه ساخت تجهیزات حرفه ای صدا یک از تولیدکنندگان  پیشرو در ساخت  بلندگوهای سقفی در دنیا می باشد.

اسپیکرهای سقفی سری PC در مدل های گوناگونی طراحی شده اند.

1- اسپیکرهای سقفی توکار  (Flush Mount Type Ceiling Speaker)

طراحان برای  حفظ ظاهر و هارمونی محیط  ترجیح می دهند اسپیکر سقفی توکار استفاده کنند. بلندگوهای سقفی تو کار (باند سقفی توکار) به صورت مسطح در دیوار یا سقف نصب می شوند و معمولاً بسیار کارآمد هستند.

اسپیکرهای سقفی برند توآ دارای پاسخ فرکانسی بالا و در ابعاد 5 اینچ ، 6 اینچ و 8 اینچ ساخت می شوند.  همچنین دارای گیره مخصوص برای نصب آسان می باشند. بعضی از مدل اسپکرهای سقفی فلاش مونت برند TOA عبارتند از :

2-اسپیکر سقفی روکار (Surface Mount Type Ceiling Speaker)

 

بلندگوهای سقفی روکار مناسب نصب  در تمام سطوح می باشند. بلندگوهای سقفی روکار (باند سقفی توکار) قابلیت نصب روی دیوارها، سقف ها یا سایر سطوح صاف مهندسی شده اند و آنها را برای محیط های مختلف مانند دفاتر سیستم صوت ساختمان ها، سیستم صوت مدارس و سیستم صوت فروشگاه ها مناسب می کند.

3-اسپیکر سقفی  ضد آب (Splashproof Ceiling Speaker) 

 

اسپیکر سقفی  ضد آب  برند توآ مقاوم در برابر آب و هوا عوامل جوی است. این بلندگوها با موادی مانند پلاستیک و مهر و موم ساخته می‌شوند که از اجزای داخلی در برابر رطوبت محافظت می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد در محیط‌هایی که بلندگوهای عادی ممکن است از کار بیفتند، صدا رسانی کنند.

اسپیکر سقفی  ضد آب  توآ مناسب برای  محیط هایی مانند سیستم صوت سونا، سیستم صوت جکوزی، سیستم صوت استخر یا سیستم صوت اسپا می باشند. بلندگوهای سقفی ضدآب طوری طراحی شده اند که رطوبت را بدون افت کیفیت صدا تحمل کنند. اسپیکر سقفی  ضد آب  توآ  قابلیت صدا رسانی در محدوده -20 درجه تا 60 درجه سیلیسوس می باشند. همچنین دارای گواهی استاندارد IP64  می باشند.

4-اسپیکر سقفی ضد حریق (Ceiling Mount Fire Dome Speaker)

 

بلندگو سقفی فایر دام یا ضد حریق.  بلندگوی سقفی برند TOA دارای یک گنبد آهنی است که در مواقع اضطراری از گسترش آتش در سقف جلوگیری می کند و به شما صدایی با کیفیت بالا تضمین می کند.  اسپیکر سقفی ضد حریق برند TOA دارای گواهی EN-54 می باشند. باند سقفی صد حریق مناسب محیط های مرطوب، سیستم صوت پالایشگاه و سیستم صوت کارخانه می باشد.

5-ساب ووفر سقفی Ceiling Subwoofer

 ساب ووفر سقفی  برند توآ با کارایی بالا برای افزایش فرکانس پایین صوتی طراحی شده اند. ساب ووفرهای سقفی کارایی ندارند و می بایست در کنار اسپیکر سقفی به کار گرفته شوند.ساب ووفر سقفی برای محیط هابی مانند سیستم صوتی مراکز تجاری، سیستم صوتی رستوران، سیستم صوتی اتاق کنفرانس و هر محلی که محتوای موسیقی با کیفیت بالا نیاز دارد پیشنهاد می شود.

هلدینگ شیدکو نماینده رسمی برند TOA  در ایران می باشد.

#اسپیکرهای سقفی  فول رنج # بهترین اسپیکر سقفی # باند سقفی # بلندگو سقفی # اسپیکر سقفی ضد آب#  اسپیکر سقفی توا # باند سقفی توا # بلندگو سقفی توا # اسپیکر سقفی TOA # باند سقفی TOA #بلندگو سقفی TOA # # ساب ووفر سقفی #اسپیکر سقفی ضد آب  #اسپیکرهای سقفی کوآکسیال #اسپیکر سقفی مربع شکل